Pracujący gotowiec inwestycyjny 10% w samym sercu toruńskiej Starówki, 46 m2

Mieszkanie to działający apartament, który jako jeden z nielicznych mieści do 6 osób. Jest to działający gotowiec inwestycyjny i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów. Zawiera wszystko, co potrzebne w tej działalności, począwszy od sztućców i skończywszy na odkurzaczu czy desce do prasowania. Jest to lokal niezwykle popularny wśród rodzin z dziećmi.
Apartament znajduje się na ulicy Rabiańskiej – w samym centrum Torunia, gdzie takie oferty pojawiają się bardzo rzadko.

Link do wirtualnego spaceru: https://my.matterport.com/show/?m=G94ssuWcstf

Lokalizacja

Rewelacyjna lokalizacja sprawia, że turyści czują się jakby uczestniczyli bezpośrednio w historii Torunia. W sąsiedztwie znajdują się takie atrakcje jak:

  • Muzeum Żywego Piernika (30m)
  • Rynek Staromiejski (250m)
  • Krzywa Wieża (180m)
  • w okolicy dziesiątki restauracji i pubów
  • na klimatycznym podwórzu znajduje się ogólnodostępny, bezpłatny parking.
Rozkład i powierzchnia

Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład widoczny na rzucie. Posiada również na wysoki parter, który niewątpliwie bardzo pasuje turystom, ponieważ nie muszą wnosić wysoko swoich bagaży, a jednocześnie zapewnia prywatność od strony ulicy. Wewnątrz znajdują się dwie sypialnie (jedna z łóżkiem 2-osobowym, druga z dwoma łóżkami 1-osobowymi) oraz pokój z aneksem kuchennym (z łóżkiem 2-osobowym). Są też łazienka, przedpokój oraz garderoba (zamykana, bardzo przydatna do przechowywania rzeczy do sprzątania, pościeli lub jako szafa). 

Powierzchnia całego mieszkania to 45,7m2 oraz piwnica o powierzchni około 5m2.

Ekspozycja i wyposażenie

Mieszkanie jest jasne dzięki ekspozycji okien na północ – południe, oraz bardzo ciepłe dzięki podłączeniu do ogrzewania miejskiego. W łazience znajduje się ogrzewanie elektryczne podłogowe, a wszystkie okna zostały wymienione na PCV.

Nieruchomość jest w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęty RTV i AGD: 2 telewizory z podłączeniem do telewizji, internet na stałym łączu, pralka, zmywarka, piekarnik, płyta grzejna, lodówka, okap, czajnik, toster.

Pozostałe informacje

Mieszkanie jest na pełnej własności i ma założoną księgę wieczystą.

ROI – ok. 10%, apartament z oceną “fantastyczny”, ocena 8.9 na popularnym portalu rezerwacyjnym, istnieje możliwość przekazania konta.

Ten gotowiec inwestycyjny jest idealny dla inwestora pod wynajem na krótki, jak i długi termin.

  • Cena: 387 000 zł

Oferta BEZ PROWIZJI!

Zapraszam serdecznie!

Karolina Rucińska

Tel. 665 33 44 74