Na sprzedaż prężnie działający gotowiec inwestycyjny z ROI 14% w samym sercu Torunia!

Mieszkanie jest wynajmowane od 5 lat, co gwarantuje stabilność inwestycji. A co najważniejsze, oferuje wysoki zwrot z inwestycji ROI 13%!

Dochód / mc: 4560 zł

Rocznie: 54 720 zł

Najemca – firma wynajmująca pracowników – płaci miesięczny czynsz na fv w wysokości 4700 zł + prąd i woda. Od tego trzeba odjąć 140 zł/mc na internet i śmieci (odpowiednio 60 i 80 zł).

Kwatera mieści do 10 osób (2 dwójki i 2 trójki). Najemcą jest firma wynajmująca pracowników i mieszkają tam pracownicy firmy farmaceutycznej Neuca – głównie Ukrainki. Umowa jest podpisana na czas nieokreślony z 2-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Firma podpisała ją w lutym 2019r. , jest zadowolona z wynajmu i chce go kontynuować.

Dodatkowo, istnieje możliwość zarządzania obiektem w kwocie 200 zł/mc (ROI po zarządzaniu 12,5%).

CENA: 387 000 zł

Kwatera pracownicza, o powierzchni 65,5 m2, w której skład wchodzą:

– 4 pokoje

– 3 łazienki

– kuchnia 

– przedpokój

Przestrzeń jest doskonale przemyślana. Na wyposażeniu znajdują się 2 lodówki, piec, płyta ceramiczna, okap, mikrofalówka, pralka, 4 telewizory, 6 grzejników na podczewień, 2 grzejniki elektryczne łazienkowe oraz router wifi.

Ogrzewanie jest na podczerwień, woda podgrzewana 2 bojlerami.

Remont kapitalny przeprowadzony 5 lat temu, włącznie z położeniem nowej instalacji elektrycznej i wod-kan. Ponadto zabezpieczono podłogi warstwą polistyrenu, który świetnie chroni przed przenikaniem zimna i wilgoci. Zamontowano nowe okna pcv.

Dodatkowo, własne miejsce parkingowe i duża piwnica to tylko kilka atutów tego mieszkania!

Pełna własność z KW.

Mieszkanie znajduje się na parterze z osobnym wejściem od strony podwórza, co zapewnia kameralność. Kamienica jest z końca XIXw i jest w ewidencji zabytków. Jest położona na dużej działce o pow. 1751 m2.

Lokalizacja to centrum Torunia, niedaleko od popularnego centrum handlowego Bumar oraz w zasięgu 20 minut pieszo od Starówki. W pobliżu jest także supermarket Torimpex, fryzjerzy, jadłodajnie, apteka, paczkomaty i wiele innych udogodnień.

Bardzo dobra lokata środków oraz przeciwdziałanie inflacji: pasywny dochód z najmu plus wzrost cen nieruchomości w czasie.

Kupujący NIE PŁACI prowizji. 

Sprzedaje osoba fizyczna.

Nie przegap okazji!

ZADZWOŃ +48 665334474

Wyjaśnię wszelkie wątpliwości i odpowiem na nurtujące pytania.