Nieruchomości w Hiszpanii

Współpracuję z partnerem hiszpańskim w dostarczaniu klientom mieszkań inwestycyjnych w miejscowościach nadmorskich na południowo-wschodnim wybrzeżu Hiszpanii. Zasięgiem objęte jest praktycznie całe wybrzeże od Costa Brava do Costa del Sol, a także Baleary.
Mieszkania te mogą służyć jako drugi dom w niepewnych czasach, apartament na wakacje albo źródło pasywnego przychodu, będąc zarządzanym na miejscu przez lokalnego zarządcę.

Wszystkie formalności są załatwiane od A do Z, począwszy od wysłania dobranych do oczekiwań ofert, asyście na miejscu przy oglądaniu nieruchomości, pomocy w wyrobieniu niezbędnego numeru NIE, ewentualnym uzyskaniu kredytu, aż po finalizację transakcji z hiszpańskim prawnikiem i notariuszem. Twoim zadaniem napisać czego szukasz i po przylocie wybrać nieruchomość!

WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Dlaczego Hiszpania?

* 320 dni słońca – wynajem całoroczny. Genialna kultura i jedzenie. Hiszpański styl życia, który kochają wszyscy

* Atrakcyjne ceny — średnio rynek hiszpańskich nieruchomości nadmorskich jest dziś 47% tańszy od cen najwyższych z 2008 roku, ceny często niższe niż w polskich miastach

* 14% - prognozowany średni roczny wzrost wartości nieruchomości przez kolejne 4 lata

* Rentowność najmu - 9-12%

* Możliwość kredytowania dla osób, które pracują i zarabiają w Polsce, do tego dużo tańsze kredyty niż w Polsce

* Szeroka oferta – od ekonomicznych nieruchomości po luksusowe
Możliwość inwestowania grupowego w apartamenty na wynajem od 10 000 euro

* Nieruchomości łatwe do upłynnienia

* Państwo członkowskie UE, dzięki czemu jest dużo tanich lotów, te same ceny połączeń/internetu oraz darmowa opieka zdrowotna ze składek ZUS

Dowiedz się więcej